Funk-Mayer Radiokom s.r.o.


Přejdi na obsah

Komplexní řešení dopravy

WEBDISPEČINK

Kompletní řešení pro SPRÁVU VOZOVÉHO PARKU

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.


Webdispečink

Webdispečink je online služba, určená pro sledování vozidel vybavených jednotkami Vetronics. Umožňuje analýzu celé řady dat, které má jednotka k dispozici. Nezáleží na tom, zda chcete sledovat jedno nebo sto vozidel. Webdispečink je uzpůsoben pro vozový park jakékoli velikosti.

Pro používání služby vám stačí pouze přístup na internet, například přes chytrý telefon.

Služba automaticky vytváří knihu jízd, dokáže identifikovat řidiče a samozřejmostí je přepínání soukromé a služební jízdy. Budete překvapeni, co všechno dokážete sledovat.


Nákladní doprava

Nákladní doprava tvoří velkou část našeho odbytu. Jednotku je možné připojit na sběrnici FMS, ze které je možno získat obrovské množství provozních informací o vozidle a to až 5 x za sekundu. Sledovat je možno i provoz např. stavebních nebo zemědělských strojů nebo nakládky kontejnerů.
Řešení Princip Vetronics má s ohledem na množství funkcí silně konkurenční cenu.
Sběrnice FMS poskytuje informace z tachografu, umožňuje identifikaci řidiče i spolujezdce. Všechny informace přitom máte k dispozici na internetu.


Osobní doprava
V momentě, kdy do svého vozidla namontujete jednotku Vetronics a připojíte je ke službě Webdispečink, jej budete mít plně pod kontrolou. Kromě telematických dat o poloze a stavu vozidla dokážeme zvýšit i jeho bezpečnost – například nutností identifikace řidiče nebo detekcí odtahu.
Umíme identifikovat řidiče, automaticky vytvářet knihy jízd nebo snadno rozlišovat služební a soukromé jízdy.

Pokud ve vozidle máte navigaci, budete do ní schopni s pomocí služby Webdispečink nahrávat změny tras nebo komunikovat s řidičem – zprávy od vás se objeví na obrazovce navigace.

Proč zvolit naše řešení

Naše jednotky jsou vyrobeny z kvalitních komponent a následně jsou pečlivě kontrolovány všechny jejich funkce. Díky tomu jsou řádově spolehlivější, než konkurence – netrpí závadami ani výpadky. Jednotky mají navíc dokonalou diagnostiku, takže pokud dojde k chybě nebo dokonce poruše, vždy dokážeme přijít na důvod.schopni sledovat také stav paliva, spotřebu a náhlé úbytky v nádrži.

Z dat, poskytovaných naší jednotkou, se dá zjistit i to, zda řidič jezdí bezpečně a snižuje opotřebení vozidla – nebezpečné brždění, agresivní jízda, překračování rychlosti, ap.

Domovská stránka | Firma | WEBDISPEČINK | Radiostanice | Profi stanice | Satelitní technika | Služby | e-shop | Hotelové vybavení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku