Funk-Mayer Radiokom s.r.o.


Přejdi na obsah

Motorola

Profi stanice

Motorola - PŘENOSNÉ RADIOSTANICE

Společnost Motorola je v současnosti jednoznačně nejvýznamnějším světovým výrobcem radiostanic pro pozemní pohyblivou službu. I v České republice patří jejich produkty k nejprodávanějším a patří jim největší podíl na trhu. Naše společnost je součástí distribuční sítě společnosti BearCom/Condor, jejíž centrála pro východní Evropu a Asii sídlí v Praze. Jako takoví máme oprávnění nabízet a prodávat veškerý sortiment tohoto výrobce, současně jsme i autorizovaným servisním střediskem.

Produktová řada přenosných radiostanic Motorola


Parametry přenosných radiostanic řady GP

1 / 16 / 255 kanálů parametry programovatelné z PC kmitočtová pásma 40 / 160 / 460 MHz kanálový rastr 12,5 / 20 / 25 kHz skanovací funkce subtóny ( CTCSS ) Select 5 VOX


Přenosná radiostanice GP 340

Radiostanice Motorola GP340 Popular je semiduplexní šestnácti kanálová radiostanice pro profesionály, kteří potřebují být stále ve spojení. Radiostanice GP340 může snadno zvýšit produktivitu práce, protože umožňuje uživatelům, aby byli stále ve spojení a mohli se plně soustředit na vykonávanou činnost. Máte-li radiostanici popular, komunikace už nemůže být jednodušší.

Přenosná radiostanice GP 360

Radiostanice Motorola GP360 je nezbytná pro rozvíjející se organizace pro svoji jedinečnou mnohostranost. V případě potřeby lze radiostanici snadno přeprogramovat v terénu. Je možno ji použít jak v prostředí staveniště, tak i v elegantním interiéru exkluzivního hotelu. Motorola GP360 Universal je radiostanice, která roste s Vámi.

Přenosná radiostanice GP 380

Radiostanice Motorola GP380 nabízí maximum možností, které mohou být v oblasti konvenčního analogového radiového spojení využity. Motorola GP380 Versatile je radiostanice, která roste s Vámi.

Parametry radiostanic řady CP

4 / 16 / 32 / 64 kanálů parametry programovatelné z PC kmitočtová pásma 160 / 460 MHz kanálový rastr 12,5 / 20 / 25 kHz skanovací funkce subtóny ( CTCSS ) VOX

Přenosná radiostanice CP 040

Čtyřkanálová radiostanice CP040 byla zkonstruována především pro použití v malých a středních firmách, zemědělství, bezpečnostních službách, lehkém průmyslu a sektoru služeb. Vyžaduje jen minimální zaškolení a členům týmu umožňuje zůstat v kontaktu, aniž by je rozptylovala složitými funkcemi. Vedení organizace může sledovat veškerý hlasový provoz a zprávy předávat týmům v řádu sekund, a to bez ohledu na rozsáhlost areálu.

Hardwarové prvky:
" 4-polohový otočný ovladač"
Otočný knoflík ON/OFF a hlasitosti"
Nouzové tlačítko"
2 postranní tlačítka, programovatelná na 4 funkce"
Zásuvka pro konektor příslušenství

Uživatelsky pohodlné ovládací prvky a funkce:
" Robustní otočný volič kanálů"
LED kontrolka"
Závlačka baterie"
Tuhé PTT tlačítko

Přenosná radiostanice CP 140

Radiostanice CP140 je vybavena 16 komunikačními kanály. Proto je vhodná pro pracovníky menších organizací, kteří potřebují hospodárně komunikovat se svými kolegy a nadřízenými. Potřebují-li uživatelé prodiskutovat složitější záležitosti mezi čtyřma očima, mohou se přepnout na jiný kanál.

Přenosná radiostanice CP 160


Tato radiostanice je určena pro vedoucí pracovníky, kteří potřebují komunikovat s několika pracovními týmy a jejich manažery. Obsahuje 32 kanálů a je vybavena osmiznakovým podsvětleným displejem s deseti snadno pochopitelnými ikonami. Tlačítka nahoru/dolů usnadňují procházení nabídkami a navázání kontaktu s týmy nebo jednotlivci. Uživatel je o totožnosti volajícího informován pomocí "identifikace kanálu", jenž se zobrazuje na displeji.

Přenosná radiostanice CP 180

Radiostanice CP180 je určena pro manažery a pracovníky větších organizací. Obsahuje 64 komunikačních kanálů a nabízí tak maximální flexibilitu. Je vybavena osmiznakovým podsvětleným displejem s deseti snadno pochopitelnými ikonami. Plnohodnotná klávesnice umožňuje okamžité soukromé hovory mezi čtyřma očima, nebo hovory v rámci skupiny. Usnadňuje přístup k nabídkám a seznamu kontaktů, který slouží jako adresář. Uživatel je o totožnosti volajícího informován pomocí "identifikace kanálu", jenž se zobrazuje na displeji. Klávesnici lze přizpůsobit tak, aby umožňovala rychlé vytáčení nejčastěji volaných jednotlivců a skupin obdobně, jako v případě klasického telefonu. Zámek klávesnice chrání před nechtěnými hovory a změnou nastavení v důsledku stisku klávesnice. Uživatel je tak stále v kontaktu s ostatními.

MOTOROLA - Vozidlové radiostanice

Společnost Motorola je v současnosti jednoznačně nejvýznamnějším světovým výrobcem radiostanic pro pozemní pohyblivou službu. I v České republice patří jejich produkty k nejprodávanějším a patří jim největší podíl na trhu. Naše společnost je součástí distribuční sítě společnosti BearCom/Condor, jejíž centrála pro východní Evropu a Asii sídlí v Praze. Jako takoví máme oprávnění nabízet a prodávat veškerý sortiment tohoto výrobce, současně jsme i autorizovaným servisním střediskem.


Produktová řada vozidlových radiostanic Motorola serie GM.


PARAMETRY
6 / 128 / 255 kanálů
parametry programovatelné z PC
kmitočtová pásma 160 / 460 MHz
kanálový rastr 12,5 / 20 / 25 kHz
skanovací funkce
subtóny ( CTCSS )
Select 5
VOX
externí alarm

Mobilní radiostanice kategorie Popular - GM 140/GM 340/GM 640.

Mobilní radiostanice GM140/GM340/GM640 jsou ideální pro organizace s nižší potřebou komunikace. Jsou jednoduché a zároveň velmi výkonné. Obsahují jednoduché základní funkce, které uživatelům umožňují nepřetržitou a efektivní komunikaci. Tlačítka jsou programovatelná a lze je nastavit na rychlý přístup k často používaným funkcím. Doplňkový mikrofon, montovaný do stinítka, nabízí provoz bez použití rukou.

Mobilní radiostanice kategorie Versatile - GM 160/GM 360/GM 660.

Charakteristickým znakem radiostanic GM160/GM360/GM660 je flexibilita. Tyto stanice jsou vynikajícím řešením pro rostoucí podniky, protože jsou vybaveny řadou rozšiřitelných funkcí. Jsou vybaveny možností širokopásmového provozu a zvládají tak velký počet uživatelů. Velký, 14-ti znakový displej s ikonami je zárukou, že informace budou vždy čitelné.

Mobilní radiostanice kategorie Sophisticated - GM 380/GM 1280.

Tyto špičkové radiostanice jsou plně vybaveny s cílem zvládnout i ty nejnáročnější potřeby komunikace a jsou nepostradatelným nástrojem pro organizace, které vyžadují vysokou flexibilitu a co nejbohatší funkce. Radiostanice mají kapacitu 255 kanálů, jsou vybaveny velkým, víceřádkovým displejem, kompletní telefonní klávesnicí, hlasovým záznamníkem a automatickým zpětným vytáčením.

Domovská stránka | Firma | WEBDISPEČINK | Radiostanice | Profi stanice | Satelitní technika | Služby | e-shop | Hotelové vybavení | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku