Funk-Mayer Radiokom s.r.o.


Přejdi na obsah

Služba webdispečink

WEBDISPEČINK > Služba Webdispečink

Webdispečink


Webdispečink je online služba, určená pro sledování vozidel vybavených jednotkami Vetronics. Umožňuje analýzu celé řady dat, které má jednotka k dispozici. Nezáleží na tom, zda chcete sledovat jedno nebo sto vozidel. Webdispečink je uzpůsoben pro vozový park jakékoli velikosti.
Pro používání služby vám stačí pouze přístup na internet, například přes chytrý telefon.
Služba automaticky vytváří knihu jízd, dokáže identifikovat řidiče a samozřejmostí je přepínání soukromé a služební jízdy. Budete překvapeni, co všechno dokážete sledovat.


Jak jednotka funguje

Úspora pro vaše podnikání

Snížení počtu najetých kilometrů

Budete mít dokonalý přehled o pohybu vašich vozidel a plánování tras se stane hračkou. Budete schopni oddělovat soukromé a služební cesty, nad kterými budete mít neustálou kontrolu. Úspory na základě této kontroly jsou nezanedbatelné.

Zamezení ztrát pohonných hmot

Speciální periferie, případně napojení na sběrnici FMS nákladních nebo CAN osobních automobilů vám umožní mít přehled o aktuálním stavu pohonných hmot v nádrži online. Jakýkoliv náhlý úbytek může znamenat neoprávněnou manipulaci s pohonnými hmotami.


Úspora na pojistném

Pokud před uzavřením leasingové smlouvy začnete používat systém Webdispečink, získáte zajímavé slevy na pojistném. Díky identifikaci řidiče a možnosti sledování vozidla se výrazně snižuje možnost odcizení vozidla – jednotka je instalována skrytě.

Nižší opotřebení vozidel

Analýzou dat z jednotky je možné zjistit jízdní styl jednotlivých řidičů – nebezpečné brzdění, plyn na podlaze, nebezpečné projetí zatáčkou, dodržování povolené rychlosti – to vše vypovídá o stylu řízení a tedy i o tom, jak je vaše vozidlo opotřebováváno. Systém dokáže identifikovat závady vozidla z chyb řídících jednotek a ihned na ně upozornit.

Méně kancelářské práce

Systém zcela automaticky generuje knihu jízd a to se všemi legislativními náležitostmi. Dále je možné generovat výpočet diet, náhrad nebo soukromých jízd v rámci odměn zaměstnance.

Vyšší efektivita práce zaměstnanců i využití vozidel
S naším řešením máte vždy dokonalý přehled o poloze vozidel a můžete plánovat a optimalizovat jejich využití. Při napojení na navigaci Garmin nebo Dynavix je možné komunikovat přímo s řidičem a zasílat mu operativně změny trasy.

Domovská stránka | Firma | WEBDISPEČINK | Radiostanice | Profi stanice | Satelitní technika | Služby | e-shop | Hotelové vybavení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku