Funk-Mayer Radiokom s.r.o.


Přejdi na obsah

Služby

Montáže, opravy a revize radiostanic

* Jste řidič kamionu a potřebujete se domluvit se svými kolegy na cestách ? Chcete mít spojení ze svého osobního vozu , případně z domu ? Přijďte, doporučíme Vám vhodný typ radiostanice včetně příslušenství. Zařízení, které si u nás nakoupíte Vám namontujeme a uvedeme do provozu . * Provádíme jakékoliv opravy CB radiostanic, napájecích zdrojů apod. * Na základě povolení k provozování provádíme montáže radiostanic a to jak základnových, tak vozidlových do všech typů aut. Montáže provádíme jak v našem středisku tak u zákazníka. * U radiostanic již dříve namontovaných provádíme revize všech parametrů (výkon, zdvih, citlivost apod.), včetně kontroly stavu antény. Případné závady a nedostatky opravíme. Na našem servisním středisku provádíme také opravy radiostanic.

Zkoušky slyšitelnosti

* Předvedeme Vám nabízené zařízení v praxi. Vyzkoušíme dosah z Vámi zadaného místa základnové stanice do požadovaných vzdálených lokalit. Ověříme srozumitelnost při spojení mezi základnovou, vozidlovou, i kapesní radiostanicí.

Změny v povolení rádiových sítí

* Změny v povolení radiových sítí: Poradíme a pomůžeme Vám zpracovat podklady § 17 zák. č. 127/2005 Sb., o telekomunikacích, pro povolovací řízení u Českého telekomunikačního úřadu pro změny v radiových sítích. např. zřízení nových základnových radiostanic, změnu umístění základnových radiostanic, rozšíření počtu mobilních prostředků, apod.

Montáže handsfree sad

* "Řidič nesmí držet při jízdě s vozidlem v ruce telefonní přístroj, nebo jiné hovorové zařízení." Pro vaši bezpečnost provádíme montáže Hands Free-sad do osobních i nákladních vozidel. Do osobních a dodávkových vozidel montujeme i v průběhu zimních měsíců v dílenských prostorách firmy.

Montáže autorádií

* Potřebujete společníka na dlouhých cestách ? Přijďte k nám a vyberte si z naší nabídky autorádií. Provádíme montáže autorádií do osobních i nákladních vozidel. Montáž reproduktorů, nebo antény, dle potřeby. U autorádií zakoupených u nás sleva na montáž.

Montáže satelitní techniky

* Rozvíjejte svoje jazykové znalosti a pořiďte si satelitní příjem. V současné době je možno kromě běžných satelitních programů, digitálním satelitním přijímačem sledovat i české programy v nejvyšší možné HD kvalitě. Dle Vašich potřeb Vám doporučíme a dodáme vhodný komplet. Je možno se dohodnout i na montáži celého systému. Doba, kdy si digitální příjem mohli dovolit jen ti zámožnější, je už za námi. Pokud potřebujete zaplatit servisní poplatek a jiné služby -placené balíčky programů-pro platformu satelitní televize Skylink,je možno využít naše pracovníky na prodejně,kteří Vám provedou aktivace těchto programů a služeb na počkání.

Poradenská činnost

* Poradíme Vám, jak legislativně vyřešit změny ve Vaší radiové síti. Pomůžeme Vám rozčlenit Vaši radiovou síťť pro více uživatelů. Vystavíme Vám odborný posudek pro likvidační komisi a samozřejmě poradíme jak postupovat při inovaci nebo zřizování nové radiové sítě.

Šití ubrusů, závěsů, napronů

* Na zakázku Vám zhotovíme dle Vašeho přání a požadavku ubrusy,závěsy, rautové sukně, naprony , příručníky ,povlaky na židle z bavlny nebo polyesterových materiálů s teflonovou úpravou pro snadnou údržbu.Našimi odběrateli jsou restaurace,obecní úřady i soukromé osoby.

Domovská stránka | Firma | WEBDISPEČINK | Radiostanice | Profi stanice | Satelitní technika | Služby | e-shop | Hotelové vybavení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku