Funk-Mayer Radiokom s.r.o.


Přejdi na obsah

Vetronics 711 LG

WEBDISPEČINK > GPS jednotky

VETRONICS 711 LG

Miniaturní jednotka s přijímačem GPS určená pro on-line sledování polohy vozidla a stavu připojených periferií. Přináší pokročilé funkce a vysokou spolehlivost za skvělou cenu.
Používá se pro kontrolu počtu najetých kilometrů, spotřeby a stylu jízdy, identifikuje řidiče a vytváří elktronickou knihu jízd. Umožňuje okamžitý přehled o aktuálním stavu vozidla, dálkové zadávání tras do palubní navigace řidiče, kontrolu dodržování AETRu, vytváří statistické přehledy a výkazy jednotlivých řidičů, vozů a zařízení. Jednotka podporuje připojení mnoha periferií včetně sběrnice vozidla CAN.
Aktuální poloha a stav
Jednotka v reálném čase odesílá polohu a rychlost vozidla, identifikaci přihlášeného řidiče, nákladu nebo připojeného přívěsu.
Záznam trasy
Kromě on-line sledování jednotka ukládá podrobný popis trasy, takže můžete zjistit, kde bylo vaše vozidlo i několik let nazpět.
Služební a soukromé jízdy
Pomocí přepínače lze probíhající jízdu označit jako soukromou. Místo trasy se pak zobrazuje jen její délka a množství spotřebovaného paliva.
Geofencing
V jednotce může definovat místa a sledovat, zda a kdy byla vozidlem navštívena, nebo opuštěna. Informace vám příjde pomocí SMS.
Detekce aktivity vozidla
Jednotka pro detekci aktivity vozidla může použít nejen přímé propojení se spínací skříňkou, ale také akcelerometr, nebo sběrnici CAN.
Tachometr a palivo
Jednotka načítá údaje přímo z automobilové sběrnice CAN. V elktronické knize jízd tak jsou k dispozici přesné údaje o stavu tachometru a paliva.
Identifikace řidiče
Řidič se může identifikovat pomocí Dallas čipu, nebo RFID karty. Dispečer má v reálném čase přehled o tom, kdo vozidlo řídí.
FMS statistiky
Z užitkových vozidel jednotka načítá podrobné provozní údaje a ukládá je ve formě histogramů. Lze tak kontrolovat úspornost řízení.
Servisní prohlídky
Jednotka vyčte z vozidla odhad data příští servisní prohlídky a počet zbývajících kilometrů (pouze pro vozy VW a Škoda).
Připojení k internetu
Jednotka je schopna poskytovat konektivitu připojenému zařízení prostřednictvím sériové linky a protokolu PPP (určeno pro malé objemy dat).
Styl jízdy řidiče
Z rychlosti, zrychlení a přetížení určuje hodnocení stylu jízdy řidiče. Jednotka pozná agresivní a neplynulou jízdu i nebezpečnou rychlost.
Napojení na tachograf
Identifikace a pracovní režim řidiče a spolujezdce je čtena přímo z tachografu. Jednotka upozorní na blížící se limit pro řízení i na jeho překročení.
Diagnostika z OBD-II
Jednotka pracuje jako diagnostické zařízení umožňující vyčíst stav kontrolky motoru a chybové kódy. Údaje ukládá včetně času vzniku.
Periferie přes RS232
Připojit lze až dvě periferie současně. Podporovány jsou čtečky čárových kódů, palivoměry a další zařízení. Je možné také odesílat NMEA data z GPS.
Kalibrace akcelerometru
Natočení akcelerometru jednotky se po instalaci nemusí díky našim pokročilým algoritmům kalibrovat. Jednotka to provede sama při první jízdě.
Propojení s navigacemi
Z navigací Garmin a Dynavix přenáší polohu cíle, čas a vzdálenost do cíle. Dispečer může do navigace odesílat cíle a posílat řidiči textové zprávy.
Měření teploty
Teplotu v kabině nebo v nákladovém prostoru je možno měřit až ze čtyř různých čidel najednou. Po jízdě je možné zobrazit podrobné průběhy.
Ochrana osobních údajů
Údaje o aktuální a historické poloze jsou chráněny před neoprávněným vyčtením. Jednotka eviduje i všechny zásahy do konfigurace.
Nízkopříkonový režim
Po ukončení jízdy se jednotka přepíná do nízkopříkonového režmu se spotřebou menší než 1 mA, čímž vozidlo chrání proti vybití baterie.
Vzdálená správa
Aktualizací firmware provádíme automaticky u všech jednotek. Pokud potřebujete změnit nastavení, stačí nás kontaktovat a my to zařídíme.

Domovská stránka | Firma | WEBDISPEČINK | Radiostanice | Profi stanice | Satelitní technika | Služby | e-shop | Hotelové vybavení | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku